Skip to main content

Zwroty i reklamacje

Informacje o zwrocie
popularne pytania

Zanim zwrócisz blender:

Miganie blendera może oznaczać kilka niegroźnych problemów. Po pierwsze: sprawdź, czy kielich jest dokładnie dokręcony do bazy. W przeciwnym wypadku urządzenie nie uruchomi się. Po drugie: upewnij się, że blender jest naładowany. Po trzecie: jeżeli miganie ma miejsce w trakcie użycia, spróbuj przechylić blender i nim lekko potrząsnąć oraz upewnić się, że została dodana odpowiednia ilość cieczy.

Jeżeli Twój blender się nie ładuje, prosimy o sprawdzenie, czy napewno używasz oryginalnego kabla z zestawu. Użyj także innej wtyczki oraz kontaktu w celu wykluczenia ich wadliwości. W momencie ładowania blendera jego wejście USB-C nie powinno być mokre ani zabrudzone.

BlendyGo 3 posiada aktywną blokadę przed przegrzaniem silnika. W przypadku zacięcia należy upewnić się, że blender nie jest rozładowany i odwrócić go do góry nogami, aby ostrze mogło wystartować. Koniecznie jest także dodanie odpowiedniej ilości cieczy.

poznaj Szczegóły

Jak zwrócić produkt?

Każdy zakup na blendygo.pl objęty jest gwarancją satysfakcji. Masz 30 dni na dokonanie zwrotu bez podawania przyczyny. Produkt musi być sprawny i nieużywany. Jeśli z jakiegoś powodu jest inaczej, skontaktuj się z nami przed wysłaniem przesyłki.

Zachęcamy najpierw do kontaktu z nami, ponieważ z doświadczenia wiemy, że wiele problemów da się rozwiązać telefonicznie.
Zapraszamy pod numerem telefonu 574 462 187, w godzinach 8:00-16:00.

Zwroty prosimy kierować na adres:
BZ Commerce Group Sp. z o.o.
ul. Krakowska 118
Jaśkowice, 32-051

Przesyłki wysłane do paczkomatu NIE BĘDĄ odbierane.
Przesyłkę należy dokładnie zapakować oraz umieścić w niej wydrukowany formularz zwrotu. Formularz można pobrać poniżej:

1.WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY – do 30 dni od dostarczenia zamówienia.
2.WZÓR FORMULARZA REKLAMACYJNEGO

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość email na adres kontakt@blendygo.pl lub zadzwoń na +48 574 462 187

Gwarancja jakości

Zamów swój BlendyGo 3 już dzisiaj!

Złóż zamówienie na naszej stronie aby cieszyć się 2-letnią gwarancją, bezpieczną wysyłką oraz wydłużonym, 30 dniowym prawem do zwrotu. Przekonaj się o niesamowitych możliwościach BlendyGo 3!