Skip to main content

Metody Płatności

Informacje o płatności
Poznaj szczegóły

Dostępne metody płatności:

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotowany system płatności był bezpieczny i prosty w użyciu. Wszystkie dane transakcji są zaszyfrowane, a nasza strona korzysta z certyfikatu SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo. Poniżej znajdziesz listę metod płatności dostępnych na naszej stronie. Dokonując zakupu na BlendyGo.pl masz pewność, że korzystasz z zaufanej witryny. Dodatkowo, nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Płatność Przelewy24

Przelewy24 to największy w Polsce system płatności online oferujący płatność większością popularnych aplikacji bankowych, BLIK-iem, czy kartą. Szybko, wygodnie oraz bezpiecznie.

Płatność BLIK

Możliwa jest także wygodna i szybka płatność kodem BLIK w obrębie naszej strony, lub wybierając bramkę Przelewy24 – tam także można dokonać takiej płatności.

Za pobraniem

Możesz zapłacić także gotówką u kuriera, wybierając płatność za pobraniem. Pamiętaj jednak, że jest ona dodatkowo płatna 4,99zł, względem darmowej zwykle wysyłki.

Płatność kartą

Za zamówienie BlendyGo możesz zapłacić także kartą, jednak pamiętaj: płatności kartą przyjmujemy za pośrednictwem bramki Przelewy24. Wybierz ją przy zamówieniu.

Płatność PayPal

Preferujesz PayPal? Możesz wybrać tę metodę płatności w trakcie składania zamówienia w jego końcowym etapie.

Apple Pay

Dla osób korzystających z urządzeń Apple przygotowaliśmy szybką i bezpieczną metodę Apple Pay. Aby z niej skorzystać, wybierz bramkę Przelewy24 i kliknij odpowiednią opcję.

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość email na adres kontakt@blendygo.pl lub zadzwoń na +48 574 462 187

Gwarancja jakości

Zamów swój BlendyGo 3 już dzisiaj!

Złóż zamówienie na naszej stronie aby cieszyć się 2-letnią gwarancją, bezpieczną wysyłką oraz wydłużonym, 30 dniowym prawem do zwrotu. Przekonaj się o niesamowitych możliwościach BlendyGo 3!