Skip to main content

O nas

Poznaj naszą historię

Zafascynowani zdrowym odżywianiem

Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyślamy nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieliśmy w jakiś sposób podzielić się naszą pasją i w ten sposób powstał blender bezprzewodowy BlendyGo, którym od 4 lat staramy się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my.

4 lata

działalności

3 modele

na rynku
Klientów w Polsce
0 tysięcy

21 osób

w zespole
Maj 2019 roku

Powstanie marki

W 2018 roku zaczęliśmy prace nad naszym pierwszym modelem bezprzewodowego blendera BlendyGo. Jego potencjał już na starcie doceniły tysiące osób i w maju 2019 roku okazał się hitem od samego początku sprzedaży. Społeczność zareagowała na niego z niesamowitą energią, tworząc smakowite koktajle i inspirując się nawzajem w Social Mediach. BlendyGo szybko stał się własnością 50 tysięcy klientów w Polsce.

Wrzesień 2019 roku

Nasze pierwsze targi fitness

Po kilku intensywnych miesiącach mieliśmy okazję osobiście spotkać się z naszymi klientami oraz entuzjastami branży fitness. Na naszym stoisku przetestować można było pierwszy model blendera BlendyGo. W trakcie eventu pozytywnie zaskoczyliśmy się Waszym zainteresowaniem oraz licznymi pytaniami na temat bezprzewodowego blendera.

Wrzesień 2021 roku

Premiera BlendyGo 2 na targach FIWE w Warszawie

BlendyGo 2 był wyjątkowym przełomem w historii naszej marki i stanowił udoskonalenie pierwszego modelu. Przez 2 lata działalności zbieraliśmy cenne rady od klientów, które przełożyliśmy na zwiększoną moc oraz pojemność kielicha. Blender BlendyGo 2 okazał się jeszcze większym sukcesem niż pierwszy model, a w jego posiadanie weszło ponad 100 tysięcy klientów.
Listopad 2022 roku

BlendyGo na Tauron Arenie w Krakowie

W listopadzie 2022 roku ogłosiliśmy coroczną akcję Black Friday na Tauron Arenie w Krakowie, rozpoczynając okres w którym wiele z Was zdecydowało się dołączyć do grona klientów i zadowolonych posiadaczy blendera BlendyGo 2. Było to emocjonujące wydarzenie, które śledzić mogliście na naszych Social Mediach.
Maj 2023

Wyróżnienie na Gali "Dobroczyńca Roku"

Za sprawą udziału w akcji charytatywnej, nasza firma została wyróżniona statuetką "Dobroczyńca Roku", którą mieliśmy przyjemność odebrać podczas wydarzenia zorganizowanego w hotelu Mariott w Warszawie. Wielką radością dla całego zespołu była myśl, że działalność BlendyGo nabrała znacznie głębszego przesłania , poza szerzeniem zdrowego stylu życia w społeczeństwie.
Wrzesień 2023

Premiera BlendyGo 3

Premiera BlendyGo 3 - najnowocześniejszego blendera bezprzewodowego na świecie, opracowanego według naszego projektu , oraz chronionego patentem. Jest to najświeższe wydarzenie w naszej historii, a zarazem najbardziej emocjonujące. Długo wyczekiwany moment, po miesiącach przygotowań stał się rzeczywistością. Mogliśmy wreszcie zaprezentować Wam coś absolutnie wyjątkowego na skalę światową.
Styczeń 2024

Ekspansja zagraniczna

Z racji wspomnianej wyjątkowości naszego nowego produktu, pojawiła się myśl zaprezentowania go szerszej liczbie odbiorców. W tym celu w 2024 roku rozpoczęliśmy sprzedaż zagraniczną na naszej stronie międzynarodowej. Oprócz tego posiadamy także dedykowane strony dla niektórych krajów: Niemcy, Czechy, Węgry, Rumunia.

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Zespół BlendyGo to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia wkładają wysiłek aby pokazać nasz produkt światu, oraz żeby każde zamówienie zostało starannie spakowane i dostarczone. To także obsługa klienta, która dba o odpowiedzi na wszelkie Wasze pytania i wątpliwości. Poznajcie nasz zespół bliżej!

Dawid

Zarząd

Mateusz

Zarząd

Monika

Media społecznościowe

Gosia

Fotografia

Jonasz

Marketing

Michał

Marketing

Asia

Obsługa klienta

Grzesiek

Dystrybucja

Oliwia

Marketing
Gwarancja jakości

Zamów swój BlendyGo 3 już dzisiaj!

Złóż zamówienie na naszej stronie aby cieszyć się 2-letnią gwarancją, bezpieczną wysyłką oraz wydłużonym, 30 dniowym prawem do zwrotu. Przekonaj się o niesamowitych możliwościach BlendyGo 3!