O nas

Mówią o nas:

Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyślamy nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieliśmy w jakiś sposób podzielić się naszą pasją i w ten sposób powstał projekt BlendyGo, którym staramy się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my.

Poznaj zespół BlendyGO

Zdawaliśmy sobie sprawę, że zdrowe żywienie to nie tylko pojedynczy posiłek w domu. Nie. To musi być coś więcej. Będąc w pracy, z rodziną na wycieczce w plenerze, czy gdziekolwiek indziej też musimy mieć możliwość dbania o siebie. Dodatkowo wiemy, że aby wytrwać w swoich postanowieniach dietetycznych bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju środki pomocy :)

Co mówią o nas inni?

Jakub Kuroń
Jakub Kuroń @gotuj_z_kuroniem_jakub_kuroń
Czytaj więcej
Znacie takie powiedzenie „mały ale wariat”😉 Taki właśnie jest bezprzewodowy, przenośny blender @blendy.go . Najmocniejszy taki sprzęt na rynku, wyposażony w sześć stalowych ostrzy, które mielą, kruszą, rozdrabniają, blendują i mieszają niemal wszystko, na co tylko macie ochotę. (Źródło: Instagram)
MrFit Trener
MrFit Trener@mrfit_trener
Czytaj więcej
Ten przenośny blender jest naprawdę spoko. My go używamy głównie na wyjazdach, ale też czasami zdarza się używać nam go w domu. BlendyGo jest idealny do tworzenia szybkich przekąsek, shake'ów, czy smoothie.
Samanta
Samanta@dietetyczne_cuda_wianki
Czytaj więcej
Świeży koktajl wiadomo, najlepszy - a że @blendy.go jest bezprzewodowy to i na spacerze mogę zrobić świeży koktajl! (...) w kilka sekund radzi sobie z zamrożonymi owocami - ja jestem bardzo zadowolona!
pięknieJEMY
pięknieJEMY@piekniejemy_dietetyka
Czytaj więcej
Najważniejsze jest to, żeby się dobrze czuć i dbać o siebie, to wchodzi w nawyk 💚 I takie gadżety ułatwiają mi przemycanie sobie i rodzinie jak najczęściej tych wartościowych kompozycji.
Poprzedni
Następny

W 2018 roku zaprojektowaliśmy nasz pierwszy bezprzewodowy blender. Chcieliśmy maksymalnie uprościć proces przygotowywania zdrowych koktajli, które są idealnym sposobem na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji odżywczych. Blender BlendyGo okazał się niekwestionowanym hitem. Jego posiadaczem stało się ponad 75 tysięcy osób.

BlendyGo Team

Ania Baczewska

@befiteveryday_

Nikola Basta

@nikolabasta_

Kasia Bielecka

@kasiabielecka_

Anya H.

@anyahryshchenko

Przychodzi rok 2021, który okazuje się być rokiem przełomowym. Wypuściliśmy BlendyGo 2. Zaprojektowany całkowicie na nowo. Wzięliśmy do serca liczne przesyłane nam opinie – w ten sposób powstał absolutny król bezprzewodowych blenderów. Aż 2 razy mocniejszy silnik, aż 3 razy wydajniejsza bateria, aż 20% więcej pojemności oraz wodoodporny port ładowania. Jesteśmy z niego naprawdę dumni!

Co będzie dalej – zobaczymy :) Bądźcie z nami i obserwujcie nasz profil!

blendy.go

32 tys. obserwujących

Blender Bezprzewodowy Nowej Generacji BlendyGo 2

BlendyGo separator

BlendyGo 2 to udoskonalona wersja naszego popularnego blendera bezprzewodowego. Nowy model został wyposażony w silnik o podwójnej mocy, większą baterię i znacznie bardziej pojemny kielich. Wszystko zgodnie z uwagami naszej społeczności. Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy…

Masz pytania? – Rozpocznij czat na żywo w rogu ekranu lub zadzwoń: 574 462 187