O nas

 

Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyślamy nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieliśmy w jakiś sposób podzielić się naszą pasją i w ten sposób powstał projekt BlendyGo, którym staramy się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my.

Stworzyliśmy bloga (którego możecie znaleźć, jeśli klikniecie tutaj) i zaczęliśmy dzielić się naszą wiedzą. Czegoś jednak nam brakowało. Zdawaliśmy sobie sprawę, że zdrowe żywienie to nie tylko pojedynczy posiłek w domu. Nie. To musi być coś więcej. Będąc w pracy, z rodziną na wycieczce w plenerze, czy gdziekolwiek indziej też musi być możliwość dbania o siebie. W ten sposób zaprojektowaliśmy nasz bezprzewodowy blender. Po to, aby maksymalnie uprościć proces przygotowywania zdrowych koktajli, które są idealnym sposobem na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji odżywczych.

Napisaliśmy również dwa poradniki oraz we współpracy z najlepszymi laboratoriami stworzyliśmy naturalny suplement o nazwie “Zielony Koktajl”, żeby jak najbardziej ułatwiać dbanie o siebie , nawet osobom, którym wydaje się, że nie mają na to czasu.

Co dalej? Zobaczymy. Bądźcie z nami!

Nasze produkty

-40%
119,00 
-26%
29,00