Koszyk

Zamknij

No products in the cart.

O nas

 

Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyślamy nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieliśmy w jakiś sposób podzielić się naszą pasją i w ten sposób powstał projekt BlendyGo, którym staramy się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my.

Stworzyliśmy bloga (którego możecie znaleźć, jeśli klikniecie tutaj) i zaczęliśmy dzielić się naszą wiedzą. Czegoś jednak nam brakowało. Zdawaliśmy sobie sprawę, że zdrowe żywienie to nie tylko pojedynczy posiłek w domu. Nie. To musi być coś więcej. Będąc w pracy, z rodziną na wycieczce w plenerze, czy gdziekolwiek indziej też musi być możliwość dbania o siebie. W ten sposób zaprojektowaliśmy nasz bezprzewodowy blender. Po to, aby maksymalnie uprościć proces przygotowywania zdrowych koktajli, które są idealnym sposobem na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji odżywczych.

Napisaliśmy również dwa poradniki oraz we współpracy z najlepszymi laboratoriami stworzyliśmy naturalny suplement o nazwie „Zielony Koktajl”, żeby jak najbardziej ułatwiać dbanie o siebie , nawet osobom, którym wydaje się, że nie mają na to czasu.

Co dalej? Zobaczymy. Bądźcie z nami!

Dołącz do naszej społeczności i ułatwiaj sobie życie na zdrowo!

Zespół BlendyGo

 

Masz pytania? – Rozpocznij czat na żywo w rogu strony.
Możesz również zadzwonić pod 574 462 187.

Odpowiadamy natychmiast w godzinach 9-17.

blendygo

Zamów BlendyGo:

Oryginalny Blender Bezprzewodowy BlendyGo

199,00  159,00 

Przepisy do BlendyGo:

Back to Top

Zestaw: Blender + Suplement Zielony Koktajl

zielony koktajl superfood blendygo

Wybierz kolor blendera:

Zestaw: Blender + Ebook 50 Przepisów

blendygo ebook 50 przepisów

Wybierz kolor blendera:

Zestaw: Blender + Suplement + oba ebooki

Wybierz kolor blendera: