Skip to main content

O nas

Poznaj naszą historię

Zafascynowani zdrowym odżywianiem

Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyślamy nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieliśmy w jakiś sposób podzielić się naszą pasją i w ten sposób powstał blender bezprzewodowy BlendyGo, którym od 4 lat staramy się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my.

4 lata

działalności

3 modele

na rynku
0 tysięcy
Klientów w Polsce

21 osób

w zespole
Maj 2019 roku

Powstanie marki

W 2018 roku zaczęliśmy prace nad naszym pierwszym modelem bezprzewodowego blendera BlendyGo. Jego potencjał już na starcie doceniły tysiące osób i w maju 2019 roku okazał się hitem od samego początku sprzedaży. Społeczność zareagowała na niego z niesamowitą energią, tworząc smakowite koktajle i inspirując się nawzajem w Social Mediach. BlendyGo szybko stał się własnością 50 tysięcy klientów w Polsce.

Wrzesień 2019 roku

Nasze pierwsze targi fitness

Po kilku intensywnych miesiącach mieliśmy okazję osobiście spotkać się z naszymi klientami oraz entuzjastami branży fitness. Na naszym stoisku przetestować można było pierwszy model blendera BlendyGo. W trakcie eventu pozytywnie zaskoczyliśmy się Waszym zainteresowaniem oraz licznymi pytaniami na temat bezprzewodowego blendera.

Wrzesień 2021 roku

Premiera BlendyGo 2 na targach FIWE w Warszawie

BlendyGo 2 był wyjątkowym przełomem w historii naszej marki i stanowił udoskonalenie pierwszego modelu. Przez 2 lata działalności zbieraliśmy cenne rady od klientów, które przełożyliśmy na zwiększoną moc oraz pojemność kielicha. Blender BlendyGo 2 okazał się jeszcze większym sukcesem niż pierwszy model, a w jego posiadanie weszło ponad 100 tysięcy klientów.
Listopad 2022 roku

BlendyGo na Tauron Arenie w Krakowie

W listopadzie 2022 roku ogłosiliśmy coroczną akcję Black Friday na Tauron Arenie w Krakowie, rozpoczynając okres w którym wiele z Was zdecydowało się dołączyć do grona klientów i zadowolonych posiadaczy blendera BlendyGo 2. Było to emocjonujące wydarzenie, które śledzić mogliście na naszych Social Mediach.
Maj 2023

Wyróżnienie na Gali "Dobroczyńca Roku"

Za sprawą udziału w akcji charytatywnej, nasza firma została wyróżniona statuetką "Dobroczyńca Roku", którą mieliśmy przyjemność odebrać podczas wydarzenia zorganizowanego w hotelu Mariott w Warszawie. Wielką radością dla całego zespołu była myśl, że działalność BlendyGo nabrała znacznie głębszego przesłania , poza szerzeniem zdrowego stylu życia w społeczeństwie.
Wrzesień 2023

Premiera BlendyGo 3

Premiera BlendyGo 3 - najnowocześniejszego blendera bezprzewodowego na świecie, opracowanego według naszego projektu , oraz chronionego patentem. Jest to najświeższe wydarzenie w naszej historii, a zarazem najbardziej emocjonujące. Długo wyczekiwany moment, po miesiącach przygotowań stał się rzeczywistością. Mogliśmy wreszcie zaprezentować Wam coś absolutnie wyjątkowego na skalę światową.
Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Zespół BlendyGo to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia wkładają wysiłek aby pokazać nasz produkt światu, oraz żeby każde zamówienie zostało starannie spakowane i dostarczone. To także obsługa klienta, która dba o odpowiedzi na wszelkie Wasze pytania i wątpliwości. Poznajcie nasz zespół bliżej!

Dawid

Zarząd

Mateusz

Zarząd

Monika

Media społecznościowe

Gosia

Fotografia

Jonasz

Marketing

Michał

Marketing

Asia

Obsługa klienta

Grzesiek

Dystrybucja

Oliwia

Marketing
Gwarancja jakości

Zamów swój BlendyGo 3 już dzisiaj!

Złóż zamówienie na naszej stronie aby cieszyć się 2-letnią gwarancją, bezpieczną wysyłką oraz wydłużonym, 30 dniowym prawem do zwrotu. Przekonaj się o niesamowitych możliwościach BlendyGo 3!