Skip to main content

Sprzedaż hurtowa

Współpraca z nami

Dystrybucja hurtowa to nasz priorytet

W zespole BlendyGo traktujemy sprzedaż hurtową tak samo priorytetowo jak detaliczną i dbamy o dogodne warunki współpracy. Na przestrzeni 4 lat naszej działalności udało nam się nawiązać współpracę z licznymi partnerami stacjonarnymi oraz działającymi Online.

+4

lat działalności

+7

krajów dystrybucji

+40

stałych partnerów

+150 tys.

sprzedanych sztuk

Współpracujemy z:

blendygo blender
BlendPro
Technologia

Produkt unikatowy na skalę światową

Przedstawiamy Wam blender bezprzewodowy BlendyGo 3 – zaprojektowany i stworzony przez nas od podstaw, wykorzystujący autorską, najnowocześniejszą technologię BlendPro oraz PulseMotion. Jest to efekt naszej 4-letniej działalności na rynku Polskim i międzynarodowym, co pozwoliło nam stworzyć najbardziej zaawansowany blender bezprzewodowy na świecie. Nowy BlendyGo 3 to większa moc, wydajniejsza bateria, usprawnione stalowe ostrze, dodatkowa pojemność kielicha i wiele więcej. Poznaj wszystkie jego zalety!​

Chroniony patentem
Dzięki technologii BlendPro
Z kolorowym podświetleniem LED
Do najtwardszych składników
DLACZEGO BLENDYGO?

Dlaczego warto sprzedawać BlendyGo?

Zdrowe odżywianie w Polsce zyskuje coraz większą ​popularność z roku na rok, a BlendyGo 3 to produkt idealnie odpowiadający na potrzeby społeczeństwa. Sprawdzi się idealnie w Państwa sklepie, witrynie online, czy stacjonarnej placówce, gdzie z pewnością zwróci uwagę istniejących klientów. Oto kilka powodów, dla których sprzedaż BlendyGo będzie opłacalna:

Rozpoznawalność

O BlendyGo słyszał już w Polsce każdy, kto interesuje się zdrowym odżywianiem. Wykorzystaj nasze działania marketingowe do sfinalizowania sprzedaży.

Wysoka marża

Z racji, że jesteśmy producentem produktu, oferujemy naszym bezpośrednim partnerom marże przewyższające rynkowe standardy.

Brak minimum

Realizujemy zamówienia już od 10 szt., gwarantując atrakcyjną ofertę. Współpracujemy także na wielotysięcznych ilościach. Zapraszamy!

Materiały

Dla wszystkich naszych partnerów udostępniamy materiały fotograficzne i wideo, a także ekspozytory, czy ulotki dla klientów. Pomagamy też w zwiększaniu sprzedaży.

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość email na adres dystrybucja@blendygo.pl lub zadzwoń na +48 537 706 333

Porównanie modeli

Dlaczego BlendyGo 3 nie ma konkurencji?

Projektując BlendyGo 3 chcieliśmy stworzyć produkt wyjątkowy, najlepszy na rynku. Nowy model to zwiększona moc, wydajniejsza bateria, dodatkowa pojemność, ale także przydatne funkcje. Oto efekty naszej wielomiesięcznej pracy:
Moc silnika:
3x
BlendyGo 3
Przeciętny blender bezprzewodowy
Wydajność baterii:
2.5x
BlendyGo 3
Przeciętny blender bezprzewodowy
Pojemność kielicha:
+50%
BlendyGo 3
Przeciętny blender bezprzewodowy
Oraz dodatkowe funkcje:
W formie zmieniającego kolor przycisku LED.
Technologie PulseMotion oraz BlendPro maksymalizujące wydajność.
BlendyGo 3 posiada wsparcie dla szybkiego ładowania Type-C.
Wysyłka 48h dla zamówień do 200szt.
Wykorzystaj rozgłos BlendyGo w Polsce.
Oraz niski współczynnik zwrotów.
Opinie partnerów

Co mówią nasi dystrybutorzy?

“Firma BlendyGo charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, ekspresową realizacją zamówień, jak i indywidualnym podejściem do każdego zgłoszenia. Blendery wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających klientów i cieszą się dużym powodzeniem. Będzie to idealny produkt w niemal każdej branży.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy tę firmę do współpracy, jak i same blenderki, z których korzystamy w życiu codziennym.”

Damian Maszota
Pakuj ZDROWIE

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość email na adres dystrybucja@blendygo.pl lub zadzwoń na +48 537 706 333