Sprzedaż hurtowa

Interesuje cię zakup większej ilości produktów? Nie ma problemu! Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy handlowej wszystkie przedsiębiorstwa, podmioty gospodarcze oraz instytucje zainteresowane ofertą hurtową produktów sprzedawanych w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego warto?

Jesteśmy pierwszą i najbardziej rozpoznawalną marką zajmującą się blenderami bezprzewodowymi na polskim rynku. Blendery BlendyGo postrzegane są jako atrybuty zdrowego i modnego trybu życia. W ciągu 3 lat istnienia firmy, obsłużyliśmy już ponad 75 000 klientów w całej Polsce i dotarliśmy reklamami do 12 milionów Polaków. Jest to szansa dla wszelkiego rodzaju firm mających dostęp do klientów nie czujących się pewnie w zakupach internetowych. Ci klienci, wiedząc już o blenderze BlendyGo, będą znacznie bardziej skłonni zainteresować się ofertą. Nie jest to jednak przekreślenie firm działających w Internecie – wykorzystanie swojego istniejącego autorytetu lub bazy klientów również będzie wiązać się z dużym sukcesem.

Szybka realizacja

Błyskawiczna, 48-godzinna realizacja zamówień do 200 sztuk. Wysyłka wszystkich zamówień hurtowych jest darmowa!

Rozpoznawalna marka

Wykorzystaj rozpoznawalność BlendyGo do zwiększenia Twojej sprzedaży! Niech klienci dokonają zakupu właśnie od Ciebie.

Wysoka marża

Zyskaj skuteczne źródło dochodu dzięki atrakcyjnej ofercie cenowej dla klientów hurtowych.

Skontaktuj się z nami na dystrybucja@blendygo.pl lub pod numerem 537 706 333.

Mówią o nas:

Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyślamy nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieliśmy w jakiś sposób podzielić się naszą pasją i w ten sposób powstał projekt BlendyGo, którym staramy się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my.

Poznaj zespół BlendyGO

Zdawaliśmy sobie sprawę, że zdrowe żywienie to nie tylko pojedynczy posiłek w domu. Nie. To musi być coś więcej. Będąc w pracy, z rodziną na wycieczce w plenerze, czy gdziekolwiek indziej też musimy mieć możliwość dbania o siebie. Dodatkowo wiemy, że aby wytrwać w swoich postanowieniach dietetycznych bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju środki pomocy :)

Co mówią nasi klienci?

Jakub Kuroń
Jakub Kuroń @gotuj_z_kuroniem_jakub_kuroń
Czytaj więcej
Znacie takie powiedzenie „mały ale wariat”😉 Taki właśnie jest bezprzewodowy, przenośny blender @blendy.go . Najmocniejszy taki sprzęt na rynku, wyposażony w sześć stalowych ostrzy, które mielą, kruszą, rozdrabniają, blendują i mieszają niemal wszystko, na co tylko macie ochotę. (Źródło: Instagram)
MrFit Trener
MrFit Trener@mrfit_trener
Czytaj więcej
Ten przenośny blender jest naprawdę spoko. My go używamy głównie na wyjazdach, ale też czasami zdarza się używać nam go w domu. BlendyGo jest idealny do tworzenia szybkich przekąsek, shake'ów, czy smoothie.
Samanta
Samanta@dietetyczne_cuda_wianki
Czytaj więcej
Świeży koktajl wiadomo, najlepszy - a że @blendy.go jest bezprzewodowy to i na spacerze mogę zrobić świeży koktajl! (...) w kilka sekund radzi sobie z zamrożonymi owocami - ja jestem bardzo zadowolona!
pięknieJEMY
pięknieJEMY@piekniejemy_dietetyka
Czytaj więcej
Najważniejsze jest to, żeby się dobrze czuć i dbać o siebie, to wchodzi w nawyk 💚 I takie gadżety ułatwiają mi przemycanie sobie i rodzinie jak najczęściej tych wartościowych kompozycji.
Poprzedni
Następny

Co mówią nasi partnerzy?

“Firma BlendyGo charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, ekspresową realizacją zamówień, jak i indywidualnym podejściem do każdego zgłoszenia. Blendery wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających klientów i cieszą się dużym powodzeniem. Będzie to idealny produkt w niemal każdej branży.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy tę firmę do współpracy, jak i same blenderki, z których korzystamy w życiu codziennym.”

Damian Maszota
Pakuj ZDROWIE

blendy.go

53 tys. obserwujących

blender bezprzewodowy blendygo 2 przenośny

Blender Bezprzewodowy Nowej Generacji BlendyGo 2

BlendyGo separator

BlendyGo 2 to udoskonalona wersja naszego popularnego blendera bezprzewodowego. Nowy model został wyposażony w silnik o podwójnej mocy, większą baterię i znacznie bardziej pojemny kielich. Wszystko zgodnie z uwagami naszej społeczności. Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy…

Skontaktuj się z nami na dystrybucja@blendygo.pl lub pod numerem 537 706 333.