Skip to main content

Posiłki dla dziecka z blenderem BlendyGo

By 6 marca 2023No Comments

Nie każde niemowlę, ale i nie każdy rodzic gotowy jest na rozszerzanie diety metodą BLW. Jeśli więc zdecydowaliście się rozszerzać dietę swojego dziecka “łyżeczką” bądź metodą mieszaną, koniecznie zaopatrzcie się w sprzęt, który ułatwi Wam przygotowywanie pokarmów o odpowiedniej konsystencji. Urządzeniem, w które warto zainwestować, może okazać się bezprzewodowy blender BlendyGo. Dlaczego

Odpowiednia wielkość porcji

Na samym początku rozszerzania diety porcje, które przygotowujemy dla maluszka są naprawdę niewielkie. Każdorazowe wyciąganie klasycznego, dość dużego i ciężkiego blendera kielichowego może okazać się więc całkiem uciążliwe. Szczególnie, jeśli nie mamy tyle miejsca w kuchni lub po prostu nie chcemy zostawiać sprzętu cały czas na blacie. Blender BlendyGo dzięki swoim kompaktowym rozmiarom pozwoli szybko i przyjemnie przygotować zupę-krem czy owocowy koktajl dla niemowlaka i nie będzie zabierał dużo miejsca.

Zawsze pod ręką

Rodzice, którzy dopiero zapoznają się z tematem rozszerzania diety, mogą martwić się o kwestię przygotowywania posiłków poza domem – w trakcie spaceru, na wyjeździe czy w gościach. Rzeczywiście może być to duże zmartwienie, przede wszystkim wtedy, gdy nie chcemy podawać dziecku tzw. “słoiczków”, których skład często pozostawia wiele do życzenia. Bezprzewodowy blender BlendyGo bez problemu można zabierać wszędzie ze sobą. Wystarczy tylko wrzucić do niego wcześniej składniki lub spakować je w pojemnik, by już na miejscu przygotować smaczny i zdrowy posiłek.

Łatwe czyszczenie

Rozszerzanie diety to chcąc nie chcąc, także przy klasycznej “łyżeczce”, dużo sprzątania i prania. Jest to jednocześnie o tyle uciążliwe, że już po kilku miesiącach dziecko powinno zjadać dziennie ok. 4 – 5 posiłków. Wykorzystując bezprzewodowy blender BlendyGo możemy przynajmniej zapomnieć o jego czyszczeniu – rozkładaniu na części i ręcznym myciu każdego elementu. BlendyGo wyczyści się sam! Wystarczy zalać go wodą, dodać kilka kropel płynu do naczyń i uruchomić, by już za chwilę był gotowy do ponownego użytku.

Leave a Reply