Skip to main content
Bez kategorii

BlendyGo – Blender idealny do koktajli

By 5 września 202216 grudnia, 2023No Comments

Zdrowe odżywianie kojarzysz ze żmudnymi przygotowaniami i godzinami spędzonymi w kuchni? Pora to zmienić! Podobnego problemu nie mają z pewności Ci, którzy korzystają z blendera do koktajli i smoothie BlendyGo. 30 sekund – właśnie tyle i tylko tyle teraz będziesz potrzebować, żeby przygotować pożywną przekąskę i posiłek, które zabierzesz do pracy, szkoły czy na siłownię.

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele urządzeń do rozdrabniania i miksowania. Osoby rozglądające się za nowym sprzętem kuchennym z pewnością mają w czym wybierać. Większość spośród dostępnych blenderów do smoothie bazuje jednak na podobnych rozwiązaniach. BlendyGo jest natomiast jedyny w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do większości produktów z tej kategorii, urządzenie jest bowiem przenośne i bezprzewodowe.

Blender do koktajli do zadań specjalnych

Dajmy się ponieść na moment fantazji. Wyobraź sobie, że rano budzik nie zadzwonił, a Ty byłaś umówiona na ważne spotkanie biznesowe. Co robisz po przebudzeniu? Zaczynasz pewnie nerwową bieganinę w poszukiwaniu bluzki, żelazka, kubka z kawą. A na dodatek nie masz czasu na przygotowanie śniadania, chyba że… Chyba że masz pod ręką BlendyGo.

Wówczas już kilkadziesiąt sekund wystarczy, żebyś mogła przygotować sobie zdrową, smaczną i sytą koktajlową mieszankę, którą zabierzesz ze sobą i spożyjesz w drodze na ważną konferencję, do pracy czy na zajęcia. To dlatego, że kielich blendera do koktajli pełni podwójną funkcję: naczynia, w którym miksujemy składniki i wygodnego podręcznego pudełka, które może nam towarzyszyć podczas całego dnia. To genialne i proste rozwiązanie wyróżnia nasz produkt spośród setek innych.

Blender BlendyGo to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na praktyczne, szybkie oraz sprytne urządzenia do przygotowywania odżywczych i pełnych witamin koktajli i smacznych smoothie.

Sposób na szybkie smoothie

Przygotowanie idealnie zblendowanej mieszanki z owoców, warzyw, jogurtu, płatków owsianych czy mleka to wymagające zadanie, z którym nie poradzi sobie każdy sprzęt. Żeby cały proces miksowania przebiegł pomyślnie, a koktajl wyszedł gładki i pozbawiony grudek należy sięgnąć po taki, który posiada odpowiednią moc, ilość obrotów oraz ostrza. Projektanci blendera do koktajli BlendyGo pomyśleli o tym zawczasu, wyposażając system w zestaw 6 noży wykonanych z nierdzewnej stali, które w ruch wprawia silnik z zawrotną szybkością 20 000 Rpm.

Blender do smoothie ma pojemność 380 ml – to akurat tyle, ile potrzebujesz, żeby zaspokoić głód i dostarczyć organizmowi to, co najlepsze. To też optymalna gwarancja idealnej wagi i gabarytów dla produktu, który możemy zabrać w plener czy do szkoły.

Nasz przenośny blender do koktajli i smoothie posiada jednak więcej zalet, których nie dostrzeżemy na pierwszy rzut oka. Np. już jedno ładowanie przez kabel USB wystarcza, żeby cieszyć się urządzeniem przez kolejne 10 do 12 użyć bez konieczności podpinania go do źródła energii. Silnik sprzętu posiada też zabezpieczenie przed przegrzaniem i blokadę przy niedokręceniu kielicha.

Bestsellerowy gadżet

Tym z kolei, co z pewnością rzuci się w oczy, jest wyjątkowy design. BlendyGo występuje w 4 energetycznych kolorach oraz jednym w ciemnym odcieniu, który jest ukłonem w stronę osób preferujących prostotę. Napój przyrządzony w blenderze do smoothie o orzeźwiającym zielonym kolorze lub modnym odcieniu koralowym, poprawi nastrój i zwróci uwagę otoczenia na ciekawy gadżet.

Leave a Reply