Skip to main content
Bez kategorii

BlendyGo – bezprzewodowy blender idealny dla zabieganych osób

By 13 marca 202316 grudnia, 2023No Comments

Często przebywasz poza domem i nie masz czasu przygotowywać przed wyjściem zdrowych przekąsek? Zależy Ci jednocześnie na zachowaniu odpowiednio zbilansowanej i przede wszystkim różnorodnej diety? Każdy, kto nie chce być skazany wyłącznie na gotowce ze sklepu i często ich dość wątpliwe składy, z pewnością doceni funkcjonalność oraz praktyczny design bezprzewodowego blendera BlendyGo – idealnego rozwiązania dla zabieganych osób!

Świeżo zmiksowane owoce i warzywa zawsze pod ręką

BlendyGo to jeden z najmocniejszych spośród dostępnych na rynku przenośnych blenderów kielichowych. Wyposażony jest w silnik o mocy 7,4V i 150W, a także 6-elementowe ostrze, które obraca się z prędkością 20 000 Rpm. Dzięki nim z łatwością zmiksujesz więc zarówno takie owoce jak banany, truskawki czy cytrusy, jak również twarde warzywa korzeniowe. Wystarczy, że rano wrzucisz do kielicha kawałki wybranych owoców i warzyw, dodasz lód czy też jogurt lub trochę mleka, by później, poza domem już po chwili cieszyć się świeżo zrobionym koktajlem bądź smoothie.

Największą zaletą blendera BlendyGo jest właśnie brak konieczności podłączenia go do prądu, by połączyć ze sobą wybrane składniki, a także możliwość picia jak z bidonu – bezpośrednio z kielicha.

Do pracy, w podróż i na trening

Przenośny blender kielichowy BlendyGo możesz zabrać wszędzie tam, gdzie wybierasz się danego dnia. To idealne rozwiązanie, żeby wypić świeżo zmiksowany koktajl lub smoothie w przerwie w pracy, jadąc tramwajem lub pociągiem, a także w trakcie treningu na świeżym powietrzu lub na siłowni. Jego bateria o pojemności 2000 mAh wystarcza aż na 8-12 użyć, dzięki czemu bez problemu przygotujesz poza domem nie jeden, lecz kilka zdrowych napojów owocowo-warzywnych. Poza tym jego kielich wykonany z bezpiecznego i bardzo trwałego PCV ma pojemność 380 ml, co sprawia, że przygotowany w nim koktajl z powodzeniem zastąpi nie tylko przekąskę, lecz także drugie śniadanie lub lekki lunch.

Kompaktowe gabaryty, praktyczny kształt ułatwiający trzymanie, mocny silnik i wytrzymała bateria sprawiają, że bezprzewodowy blender BlendyGo to doskonały kompan chcących zdrowo się odżywiać, lecz przy tym nieustannie zabieganych osób.

Leave a Reply