Prezentacja działania blendera bezprzewodowego BlendyGo - BlendyGo

Koszyk

Zamknij

Przenośny Blender Bezprzewodowy BlendyGo

Chcesz wzbogacić swój jadłospis codzienną dawką świeżych owoców i warzyw? Dlaczego nie zrobić tego poprzez zdrowe i pełnowartościowe koktajle. Z przenośnym blenderem BlendyGo możesz dowolnie eksperymentować z recepturami i łączyć ze sobą najróżniejsze smaki. Nasze urządzenie posiada wystarczającą moc, aby dokładnie rozdrobnić i wymieszać ze sobą wszystkie składniki. Wytrzymałe, stalowe ostrza poradzą sobie Ty musisz tylko wdusić przycisk i poczekać 30 sekund, aż Twoja porcja zdrowia będzie gotowa do wypicia.

Równie łatwe jak obsługa jest utrzymywanie naszego bezprzewodowego blendera w czystości. Wystarczy napełnić go wodą, dodać odrobinę płynu do mycia i na chwilę uruchomić. Po wypłukaniu BlendyGo jest gotowy do ponownego użycia.

Nie musisz martwić się, że naszemu przenośnemu blenderowi nagle zabraknie mocy. Aby naładować urządzenie wystarczy podpiąć je do gniazdka lub komputera za pomocą kabla USB, dzięki czemu swój ulubiony koktajl przygotujesz nie tylko w domu, ale i w biurze lub na uczelni.

Back to Top
Darmowy Ebook: 5 Przepisów Na Koktajl OdchudzającyZapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy ebook na swój adres email:

Zestaw: Blender + Suplement Zielony Koktajl

zielony koktajl superfood blendygo

Wybierz kolor blendera:

Zestaw: Blender + Ebook 50 Przepisów

blendygo ebook 50 przepisów

Wybierz kolor blendera:

Zestaw: Blender + oba ebooki

Wybierz kolor blendera: