Skip to main content

Blender do smoothie dla zabieganych

By 30 lipca 2023No Comments

Jesteś jedną z tych osób, które wstając rano do pracy w pośpiechu łapią na śniadanie cokolwiek, co mają pod ręką i wrzucają to do torby wybiegając z domu? A może po prostu nie masz pomysłu na szybką, treściwą, zdrową przekąskę w ciągu dnia i potrzebujesz inspiracji? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest bezprzewodowy blender do smoothie – idealna propozycja dla osób zabieganych, którym zależy na zdrowym odżywianiu. Wychodzimy naprzeciw tym, którzy nie mają czasu na “meal prep” każdego dnia!

Blender do smoothie – w czym tkwi jego fenomen?

To innowacyjne urządzenie, które jest niezwykle wygodne w użyciu. Ma zainstalowany zamykany pojemnik, z którego bezpośrednio można blendować składniki tworząc z nich pyszne smoothie. Nie trzeba tutaj zużywać kilku naczyń, nie trzeba przekładać składników, nie trzeba niczego myć, nie trzeba podłączać do źródła prądu! W biegu możesz przygotować sobie śniadanie lub wartościową przekąskę.

Zaprojektowaliśmy kielich tak, aby nie przeciekał – bez obaw możesz wrzucić blender do torby i ruszać na podbój świata. Wykonany jest z solidnych materiałów. Bateria jest bardzo wydajna – jedno ładowanie wystarczy aż na 20 koktajli, a moc jest duża. Z powodzeniem przerobisz mrożonki, liście, owoce, warzywa, orzechy i odżywki na zdrowy koktajl. Mocne ostrza ze wszystkim sobie poradzą, nawet z kostkami lodu.

Wygodne rozwiązanie dla zabieganych

Wystarczy, że nasypiesz do kielicha trochę mrożonych owoców, garstkę orzechów i zalejesz mlekiem lub ulubionym napojem roślinnym albo jogurtem pitnym. Nie ma szybszego sposobu na wartościowe śniadanie niż takie smoothie. Dla dodania wartości odżywczych polecamy dosypanie miarki odżywki białkowej. Wtedy otrzymasz zbilansowaną przekąskę: z węglowodanami (z owoców), z zdrowymi tłuszczami (z orzechów) i z białkiem (z odżywki i/lub mleka lub jogurtu). Dzięki temu, że nasz blender doskonale rozdrabnia również kostki lodu, latem w upalne dni z jego pomocą możesz stworzyć sobie orzeźwiający napój.

Jeśli jesteś zabiegany, BlendyGo to coś, co musi znaleźć się w Twojej kuchni!

Leave a Reply